Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

www.benzersizicerik.com (Bundan sonra www.benzersizicerik.com olarak anılacak)’a üye olan kullanıcılar (Bundan sonra müşteri olarak anılacak) aşağıdaki sözleşme maddelerini okumuş, anlamış, kabul ve beyan etmiş sayılmaktadır.


Madde 1 - Taraflar


www.benzersizicerik.com’a üye olan her kişi Hizmet Sözleşmesinin maddelerinin tamamını okuduğunu, anladığını ve kabul ettiğini beyan eder. İşbu hizmet sözleşmesi www.benzersizicerik.com üzerine müşterinin kayıt olma anında, elektronik ortamda, www.benzersizicerik.com ile Müşteri arasında düzenlenmiştir.


Madde 2 - Sözleşme Konusu


İşbu Hizmet Sözleşmesi www.benzersizicerik.com internet sitesine üye olan ve dijital içeriklerden faydalanan müşterilerin hak ve yükümlülüklerini kapsamaktadır.


Madde 3 - Müşteri Yükümlülükleri


Madde 3.1 - Müşteri sipariş oluşturulurken www.benzersizicerik.com ilgili sayfasında istenen tüm bilgileri eksiksiz şekilde dolduracağını kabul ve beyan eder. Eksik verilen bilgilerden dolayı doğabilecek kusurlu üründen www.benzersizicerik.com sorumlu tutulamaz.


Madde 3.2 - Müşteri hazırlanan siparişi beğenmediği takdirde 1 defa tekrar yazdırma hakkına sahiptir. Aksi halde sipariş iptal edilir ve www.benzersizicerik.com sorumlu tutulamaz.


Madde 3.3 - Müşteri dijital ortamda www.benzersizicerik.com hakkında karalayıcı, aşağılayıcı, müstehcen, kötüleyici, uygunsuz, ahlak dışı, alan adı prestijini doğrudan ya da dolaylı olarak olumsuz etkileyecek hiçbir yazı, belge ve materyal paylaşmayacağını peşinen kabul ve beyan eder. Aksi takdirde www.benzersizicerik.com hakkını yasal yollar ile arama hakkına sahiptir ve doğabilecek tüm zararların, müşteri tarafından ödemek ile yükümlü tutulacağını kabul ve beyan eder.


Madde 3.4 - Müşteri site üzerinden oluşturacağı siparişlerde www.benzersizicerik.com üzerinden istenen bilgileri tam ve eksiksiz olarak doldurmak ile yükümlüdür.


Madde 3.5 - Müşteri oluşturduğu sipariş tutarını iş başında tamamını ödemekle yükümlüdür. Eğer ki oluşturulan sipariş tutarı ödenmez ise sipariş geçersiz sayılacağını kabul ve beyan eder.


Madde 3.6 - Müşteri oluşturduğu ve ödemesini tamamladığı sipariş için iptal talebinde bulunamaz. Dijital ortamda yer alan verilerin fikri mülkiyete sahip olmasından dolayı Müşteri cayma haklarından tamamen feragat ettiğini kabul ve beyan eder.


Madde 3.7 - Müşteri www.benzersizicerik.com çalışma prensibine olumsuz etki eden zararlı yazılımlar kullandığı takdirde, sistemden süresiz şekilde uzaklaştırılacağını ve tüm haklarından feragat ettiğini kabul eder.


Madde 3.8 - Müşteri satın alacağı hazır makaleler ile ilgili iade ve değişim hakkı olmadığını kabul ve beyan eder.


Madde 3.9 - Müşteri www.benzersizicerik.com tarafından sunulan editör paketlerinden birini satın alması durumunda istenen tüm bilgileri eksiksiz olarak iletmek ile yükümlüdür.


Madde 3.10 - Müşteri www.benzersizicerik.com üzerinden satın aldığı editör paketinin süresi dolmadan iade ve paket değişikliği yapılmayacağını kabul ve beyan eder.


Madde 3.11 - Müşteri www.benzersizicerik.com adresine üye olur iken doğru e-posta ve telefon numarası gireceğini kabul ve beyan eder.


Madde 3.12 - Müşteri www.benzersizicerik.com adresine üye olur iken kullanılan e-posta ve telefon numarasına sipariş bilgilendirmelerini ve reklam tanıtımlarını almak istediğini kabul ve beyan eder.


Madde 4 - www.benzersizicerik.com Yükümlülükleri


Madde 4.1 - www.benzersizicerik.com, müşteri tarafından oluşturulan siparişleri detaylarında belirtildiği şekilde tam ve eksiksiz olarak teslim etmek ile yükümlüdür.


Madde 4.2 - www.benzersizicerik.com, tüm siparişleri ve hazır makaleleri Microsoft Word belgesi ile teslim etmektedir. Müşteri bilgisayarında bu programın yer almamasından doğan ekstra işler müşteri sorumluluğundadır.


Madde 4.3 - www.benzersizicerik.com, müşterilere teslim ettiği işlerin beğenilmemesi durumunda 2 defa ücretsiz olarak aynı siparişi hazırlamak ile yükümlüdür.


Madde 4.4 - Müşteri oluşturduğu siparişin ödemesini yapmaması durumunda sipariş geçersiz sayılmaktadır ve www.benzersizicerik.com bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.


Madde 4.5 - www.benzersizicerik.com, tüm makale siparişlerinde 4 farklı bilgilendirme gerçekleştirmektedir. Bunlar Siparişiniz onay bekliyor - Siparişiniz onaylandı - Siparişiniz hazırlanıyor - Siparişiniz tamamlandı şeklindedir. Harici bir bilgilendirme ve rapor sunulmamaktadır.


Madde 4.6 - www.benzersizicerik.com, müşterinin site kullanımında yaşadığı sorunlara teknik anlamda destek bildirimi ile yardımcı olacaktır. Farklı bir destek alanı bulunmamaktadır. www.benzersizicerik.com destek bildirimlerini en geç 3 iş günü içerisinde cevaplamakla yükümlüdür.


Madde 4.7 - www.benzersizicerik.com, site üzerinden müşterinin faydalandığı herhangi bir hizmeti veya siparişi değiştirme, fiyat politikasını değiştirme hakkını saklı tutar.


Madde 4.8 - www.benzersizicerik.com, müşteriye sunduğu herhangi bir teslimatı 7 gün süre ile korumak ile yükümlüdür. Bu süre içerisinde müşterinin siparişi teslim alması gerekmektedir. Siparişin www.benzersizicerik.com tarafından hazırlanmasının ardından 7 gün süre geçtikten sonra verilerin kaybolması, iptal edilmesi, silinmesi gibi durumlarda www.benzersizicerik.com sorumluluk kabul etmez.


Madde 4.9 - www.benzersizicerik.com, içerik fiyatlarını istediği zaman haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.


Madde 4.10 - www.benzersizicerik.com, müşteri tarafından satın alınan editör paketlerinde herhangi bir değişiklik, iptal ve iade işlemi yapma hakkını saklı tutmaktadır.


Madde 4.11 - www.benzersizicerik.com, müşteri tarafından satın alınan editör paketlerinde gün gün sitelere girilen içeriklerin bağlantıları müşteri panelinden müşteriye iletmek ile yükümlüdür.


Madde 4.12 - www.benzersizicerik.com, müşteri tarafından satın alınan editör paketlerinde özgün içerikler kullanmak ile yükümlüdür.


Madde 4.13 - www.benzersizicerik.com, müşteri tarafından satın alınan tüm hazır makaleleri özgün olarak teslim etmek ile yükümlüdür.


Madde 4.14 - www.benzersizicerik.com, müşteri tarafından satın alınan hazır makalelerde iade yapma ve değişim yapma hakkını saklı tutmaktadır.


Madde 5 - Sözleşme Süresi ve Geçerliliği


Madde 5.1 - www.benzersizicerik.com ve müşteri arasında yapılan işbu sözleşme müşteri tarafından elektronik olarak onay/kabul edildiğinde yürürlüğe girmektedir.


Madde 5.2 - Müşteri sözleşmesi geçerliliği müşteri www.benzersizicerik.com sitesini üyeliği bulunduğu süre boyunca geçerlidir.


Madde 6 - Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri


İşbu sözleşmenin geçerliliğinden doğabilecek tek veya iki taraflı uyuşmazlıklarda çözüm olarak tek yetkililer İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri olacaktır.

Whoops! There was an error.
Whoops \ Exception \ ErrorException (E_CORE_WARNING)
Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded Whoops\Exception\ErrorException thrown with message "Cannot load module 'memcached' because required module 'igbinary' is not loaded" Stacktrace: #0 Whoops\Exception\ErrorException in Unknown:0
Stack frames (1)
0
Whoops
\
Exception
\
ErrorException
Unknown
0
Unknown

Environment & details:

empty
empty
empty
empty
Key Value
session_hash 74cdb30e2fdf293b8dabf2569bd10e2e
Key Value
PATH /usr/local/bin:/bin:/usr/bin
HTTP_ACCEPT text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8
HTTP_ACCEPT_ENCODING br,gzip
HTTP_ACCEPT_LANGUAGE en-US,en;q=0.5
HTTP_CONNECTION Keep-Alive
HTTP_HOST benzersizicerik.com
HTTP_USER_AGENT CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
DOCUMENT_ROOT /home/oyunizm/public_html/benzersizicerik.com
REMOTE_ADDR 3.227.208.0
REMOTE_PORT 38748
SERVER_ADDR 89.252.134.35
SERVER_NAME benzersizicerik.com
SERVER_ADMIN webmaster@benzersizicerik.oyunizm.com
SERVER_PORT 443
REQUEST_SCHEME https
REQUEST_URI /sayfalar/uyelik-sozlesmesi
REDIRECT_URL /sayfalar/uyelik-sozlesmesi
HTTPS on
REDIRECT_STATUS 200
SSL_PROTOCOL TLSv1.2
SSL_SESSION_ID 3c5f9c1bec81470420fe114d5f9b392d812a6a8697ce196871644b58f2c1ee29
SSL_CIPHER ECDHE-RSA-AES128-GCM-SHA256
SSL_CIPHER_USEKEYSIZE 128
SSL_CIPHER_ALGKEYSIZE 128
SCRIPT_FILENAME /home/oyunizm/public_html/benzersizicerik.com/index.php
QUERY_STRING
SCRIPT_URI https://benzersizicerik.com/sayfalar/uyelik-sozlesmesi
SCRIPT_URL /sayfalar/uyelik-sozlesmesi
SCRIPT_NAME /index.php
SERVER_PROTOCOL HTTP/1.1
SERVER_SOFTWARE LiteSpeed
REQUEST_METHOD GET
X-LSCACHE on
PHP_SELF /index.php
REQUEST_TIME_FLOAT 1618713610.9099
REQUEST_TIME 1618713610
Key Value
PATH /usr/local/bin:/bin:/usr/bin
0. Whoops\Handler\PrettyPageHandler